A 13 Blok
Kurumsal

VİZYONUMUZ

BERMEN TEKSTİL

Değişken Pazar koşullarında, kısa sürede özellikle melanj iplik üretiminde Avrupa’nın sayılı firmaları arasında yer edinen Bermen Tekstil, hızlı ve esnek çalışma politikasını benimseyerek, müşteri ihtiyaçlarını tam ve zamanında karşılamayı ilke edinmiştir.

  • Genç, dinamik ve tecrübeli kadroya hakimdir.
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip eder,
  • Evrensel standartlarda yenilikçi ve yaratıcı ürünler sunar.

Kısa sürede kazandığımız ivme ve marka olma yolundaki gayretimiz; kalite, sunum, istikrar ve farklılığımız, değişen ve gelişen pazarda birinci tercih olmamızı sağlamış ve haklı gururumuz olmuştur.

MİSYONUMUZ

Bermen Tekstil; melanj iplik üretiminde ayırt edilen ismini ve saygınlığını daima canlı tutmak için ürün gamına yeni ve kaliteli iplikler ekleyerek kendini biraz daha geliştirmekte; kendisiyle başlattığı bu yarışı, sektörde üstlendiği sorumlulukların verdiği ciddiyet ve enerji ile ivmesini geleceğe aktararak hizmet verme gayretindedir.

icon
Kaliteli Üretim

Kaliteyi sürekli gelişim olarak algılayan Bermen Tekstil, kaynaklarını etkin kullanan, çevreye ve insan sağlığına, güvenilirliğe, kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem gösteren firmamız, uyguladığı kalite yönetim sistemleri ile sürekli gelişimi hedeflemektedir.

icon
Müşteri Memnuniyeti

urulduğumuz günden bugüne kadar, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek için üretimin tüm süreçlerinde kaliteyi temel ilkesi edinmiş firmamız, Kalite Yönetim Sistemi’ni tüm üretim ve yönetim süreçlerinde uygulamaktadır.

+32

Profesyonel Ekip

+128

Kaliteli Hizmet

+1250

Mutlu Müşteri

+3320

İplik Üretimi